اهمیت نصب دزدگیر

اهمیت وجود دزدگیر

امنیت، از ضروری‌ترین نیازهای زندگی بشر است که امروزه جوامع مختلف و کمپانی‌های بزرگ دنیا درصدد ایجاد آن در زندگی انسان هستند. امنیت اماکن توسط دوربین های مداربسته ، دزدگیر ها و … تامین میشوند.دوربین مداربسته بیشتر جنبه بازدارندگی و نظارت تصویری را دارد و دزدگیر به لحاظ اعلام هشدار و اعلان فوری خطر به ساکنین و صاحبان اموال مودر استفاده قرار میگیرد. به افرادی که قصد تجهیز محل کار یا سکونت خود مانند فروشگاه‌های کوچک و متوسط، دفاتر اداری و تجاری، منازل مسکونی و آپارتمان، کارگاه و … به سیستم دزدگیر را دارند، این دزدگیر ها  پیشنهاد می‌شود.

((برای مشاهده پکیج های دزدگیر اقتصادی کلیلک کنید.))

 وجود سیستم دزدگیر واعلام هشدار در آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی اطمینان خاطر را برای ساکنین به همراه دارد چرا که با نصب چند اشکار ساز در محل های پر تردد میتوانند از ورود اشخاص مشکوک در ساعات خاموشی ساختمان مطلع و از این جریان گزارش گیری کنند و از طریق پیامک به اطلاع تمامی ساکنین برسانند.

همچنین مجهز بودن یک فروشگاه ، مرکز خرید و یاپاساژ به دزدگیر وجه قابل اعتماد تر و مسئولیت پذیر تری دارد همچنین تامین کنندگان اجناس و فروشندگان اعتماد بیشتری به مجموعه مدیریت ساختمان خواهند داشت.برای تامین امنیت محل کار، انبار های نگهداری اجناس و اسناد و…نیاز به استفاده از یک دزدگیر مناسب دارید و میتوانید با آگاهی کامل از امکانات آن نیاز خود را برای پاسخ گویی به شبهات و مغایرت های ورودی و خروجی از سوی همکاران و ناظران بر طرف کنید.

دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن  از جمله سیستم های اعلام سرقت است که عملکرد مخصوص به خود را دارد. عملکرد سیستم اعلام سرقت به صورتی است که با تشخیص حرکت در محیط می تواند پیغام را توسط سنسورها یا چشمی ها به پنل اصلی منتقل و پنل اصلی نیز این پیغام را با  تماس  می تواند به مخاطبین یا افراد سازمان اعلام کند. معمولا سنسورها و چشمی ها را در محل هایی مانند ورودی درب اماکن، روبه پنجره ها و سایر محل هایی که امکان ورود غیر قانونی در زمان تعطیلی فروشگاه یا … و جود دارد، نصب میکنند تا بلافاصله بعد از تشخیص حرکت در هرکدام از محل های یاد شده سیستم اعلام سرقت را فعال کنند.

عناصر مهم دزدگیر

پنل اصلی : 

برنامه ریزی و قابلیت مدیریت کل سیستم ، عملکرد : ارسال پیامک ، ست کردن چشمی و ریموت ، آلارم هوشمند ، استعلام وضعیت برق شهری با پیامک ، کنترل پنل با برنامه موبایل و …

تلفن کننده ها :

نیز به ۲ دسته تقسیم میشوند : ثابت و سیم کارتی .چنانچه در محل نصب خط تلفن ثابت وجود دارد از تلفن کننده ثابت استفاده میشود و در غیر این صورت تلفن کننده سیم کارتی مورد استفاده قرار میگیرد. عملکرد:ارسال چیامک جزئیات محل نصب ، تماس از طریق سیم کارت و خط ثابت ، ساعت و تقویم هجری شمسی ، گزارش ۲۰۰ اتفاق اخر با قید تاریخ و ساعت

چشمی یا آشکارساز :

بر ۲ نوع قابل دسته بندی هستند به این صورت که اگر امکان سیمکشی در محل نصب وجود داشته باشد از نوع سیم دار ان استفاده میشود و در صورتی که امکان سیم کشی وجود نداشته باشد از چشمی های بی سیم استفاده میشود که تا برد ۱۰۰ متر کاربرد دارند.

مهم

توجه داشته باشید که برای تهیه و نصب یک سیستم دزدگیر حتما به مرکز معتبری مراجعه کنید  زیرا اعتبار فروشگاه و مرکز موردنظر از اهمیت بسیار بالایی در خرید کالای ایمنی برخوردار است. این موضوع در حالی است که بسیاری از مشتریان حاضر به پرداخت هزینه گزاف برای دزدگیر نیستند و معمولا به علت کمبود بودجه قصد خرید دزدگیرهای معمولی را دارند. کیفیت اجناس و خدمات پس از فروش در سیستم های امنیتی از اهمیت زیادی برخوداراست چرا که سیستم شما همواره نیاز به تعمیرات و تغببرات خواهد داشت پس برای این کار مجموعه ای را انتخاب کنید که همواره در دسترس و پاسخگوی شما باشند.

((برای مشاهده ویدئو نمونه کنترل از راه دور دزدگیر کلیک کنید.))

 

زهرااحسانی

 

۱۳۹۷/۸/۲۰ ۱۰:۳۶:۲۷ ۱۰ مهر ۱۳۹۷|