اهمیت نصب دوربین مداربسته در مدارس

دوربین مداربسته در مدارس

حتما تا بحال برای شما پیش امده است که بخواهیدزمانی را که فرزندتان در مدرسه میگذراند ، از امنیت و سلامت او مطمئن شوید.یا اگر حادثه ای اتفاق افتاد بتوانید آن را کنترل و بازنگری کنید؟یا بر روند تدریس و تربیت کودکتان نظارت کنید .تا بحال شده بخواهید به نحوه رسیدگی و مدیریت مجموعه آموزشی نظارت کنید؟ نسبت به امکانات امنیتی مدرسه آگاه هستید؟درادامه با ما همراه باشید تا به اهمیت دوربین مداربسته در مدارس بپردازیم .
با توجه به اخبار جامعه و افزایش حوادث و جرایم در مراکز نگهداری کودکان ، همچنین بروز ناهنجاری هایی که در سنین پایین ممکن در کودک نهادینه شود، بسیار ضروری است که به مبحث نظارت بر این مراکز بپردازیم.

مهدکودک


ممکن است در خانواده شما یا اطرافیانتان کودک خردسالی وجود داشته باشد. کودکان از سنین خردسالی برای آموزش و یادگیری روابط اجتماعی به مهدکودک ها سپرده میشوند.این مراکز نگهداری شاید بیشترین ساعت روز کودک را تامین کنند.در نظر بگیرید که شما در تمام طول روز حواستان به کودکتان است و نگرانی هایی در این مورد خواهید داشت.
همواره انتخاب یک مهد کودک مناسب از مهم ترین و زمان بر ترین کارهایی ا ست که یک پدرومادر در اولویت کاری خود قرار میدهند.

((مجموعه ای مناسب است که علاوه بر کیفیت آموزشی و کادر مجرب دارای بالاترین سطح امنیتی باشد.))

به این منظور که شما اطمینان داشته باشید که هیچ خطری در این ساعات فرزندتان را تهدید نمیکند.در هر لحظه نیازمندیم که اطمینان حاصل کنیم کودکان ما همیشه در معرض امنیت و ایمنی هستند. احتیاط و مراقبت از هر گونه ناهنجاری یا انحراف در رفتار کودکان، چیزی است که ما همه باید به آن توجه کنیم. با این حال ممکن است مواردی از دیدگاه ما خارج و در نظر گرفته نشوند. چگونه می توانیم مطمئن باشیم ایمنی کودکان برقرار است؟ پاسخ سوال این است که مهدکودک باید مجهز به سیستم امنیتی دوربین مداربسته باشد.

((روی لینک کلیک کنید تا متوجه لزوم وجود دوربین مداربسته در مهد کودک شوید.))

در عصر تکنولوژی، این سلاح ساده یکی از مؤثرترین راههای مبارزه و جلوگیری از بروز حوادث است. نظارت بر دوربین مداربسته بسیار مهم است و در ادامه مطلب به این موضوع می پردازیم :
۱) به عنوان یک عامل بازدارنده برای کسی که با قصد قبلی وارد مرکز میشود.
۲) به عنوان یک نگهبان امنیتی هستند ، به علاوه این که چون نیروی غیر انسانی هستند از خطاهای انسانی به دور هستند.
۳) برای نظارت وپیگیری فعالیت های انجام شده در مدرسه یا مهد کودک
۴) شناسایی مزاحمان و مجرمان
۵) به عنوان یک مرکز کنترل موثر، فقط افراد مجاز حق دسترسی دارند
۶) کنترل امنیت ورود و خروج به مدرسه
۷) کمک به حفظ و نگهداری از منابع مدرسه
۸) ۷.برای کنترل در موارد اضطراری و برای حفظ ایمنی کودکان
۹) در صورت خرابکاری یا سرقت، برای شناسایی سارق
۱۰) پیگیری حضور کودکان و مربیان
۱۱) ایجاد عدالت در صورت بروز حادثه انسانی
۱۲) کمک به آرامش ذهن والدین
۱۳) تماشا و نظارت بر روش تدریس مربیان

چرا دوربین مداربسته برای مدارس بسیار مهم است؟


آزار و اذیت، سرقت، تجاوز، آتش سوزی و.. دلایل بسیاری وجود دارد که چرا دوربین مداربسته برای مدارس بسیار مهم هستند. استفاده از دوربین مداربسته یک روش حفاظتی بسیار مهم و راحت است که امنیت دانش اموزان و معلمان را تامین میکند.
آخرین تحقیقات در مورد دوربین مداربسته در مدارس نشان داد که ۸۵٪ معلمان در این مدارس به دوربین های مداربسته نظارت دارندو از آن برای کنترل و شناخت دانش آموزان استفاده میکنند. ییک نظرسنجی در مدارس نشان داد که تقریبا ۹۰% مدارس از دوربین مداربسته فقط به دلایل امنیتی استفاده میکنند. نیمی از معلمان در این نظرسنجی گفته اند که اکثر موارد استفاده دوربین مداربسته در مدارس برای راهرو ها و درب ورودی و خروجی به منظور تامین امنیت دانش آموزان است.

به طور معمول، فیلم های مداربسته در مدارس تنها توسط مدرس سرپرست یا یکی دیگر از اعضای ارشد کارکنان برای تایید اینکه مسئولیت یک حادثه مانند خرابکاری، قلدری و غیره را تشخیص دهند، مشاهده می شود. همچنین دوربین مداربسته برای حوادث خارجی مانند دزدهای محلی برای سرقت اشیاگران قیمت، دوچرخه یا آسیب رساندن به اموال مدرسه اهمیت دارد.
وجود دوربین مداربسته در خیابان های منتهی به مدرسه ، درب ورودی و خروجی و سرویس بهداشتی از مهم ترین مراکز نصب دوربین مداربسته هستند.
بیشترین حوادث در مدارس در این مناطق رخ میدهد و با توجه به جنسیت دانش اموزان دارای درجه اهمیت های متفاوتی هستند.به طور مثال در مدارس پسرانه بیشترین نگرانی ها در مورد بروز قلدری در سرویس های بهداشتی است که از مهم ترین مسائل برای والدین است.سایر دوربین های مداربسته در مدارس در آزمایشگاه ها و کارگاه های عملی قرار میگیرد جهت تامین امنیت و حفظ دستگاه های گران قیمت و کنترل فعالیت های دانش آموزان در این مراکز.
به طور کلی، والدین، دانش آموزان و معلمان احساس امنیت بیشتری نسبت به نظارت تصویری در مدارس خود دارند. دوربین مداربسته می توانند به عنوان یک عامل بازدارنده برای مشکل سازان عمل کند . بنابراین مدرسه شما می تواند روحیه بهبود یافته و دانش آموزان و کارکنان شادتر را تجربه کند.
ایجاد تعادل کامل بین ایمنی دانش آموزان و کارکنان و پیروی از دستورالعمل های امنیتی فوق العاده حیاتی است. این کار باعث می شود که والدین و بازدیدکنندگان مدرسه به آرامش خاطر برسند که دوربین مدار بسته برای کمک و تامین امنیت وجود دارد.
به انتخاب ما از راه حل های نظارت تصویری داخلی و خارجی با کیفیت مناسب برای مدرسه خود نگاهی بیندازید.

پکیج دوربین مداربسته مناسب مدارس و آموزشگاه

زهرااحسانی

۱۳۹۷/۹/۱۰ ۱۴:۲۲:۳۶ ۷ آذر ۱۳۹۷|