انتخاب دوربین مداربسته

انتخاب دوربین مداربسته

طیف دوربین مداربسته دارای تنوع زیادی است و ممکن است شما را در  انتخاب آن دچار تردید کند.در این مطلب به معرفی انواع دوربین مداربسته بر اساس کاربرد می پردازیم که بتوانید پس از آن به راحتی برای محل کار و یا منزل خود پکیج مناسبی انتخاب کنید.توجه داشته باشید که انتخاب دوربین مداربسته توسط کارشناس مربوطه بهترین راه است اما خود شما میتوانید با داشتن اطلاعاتی در این باره و شناخت نسبی انواع دوربین ها نیاز خود را برطرف کنید.

دوربین های مداربسته براساس کاربرد به ۳ دسته کلی تقسیم میشوند:

دوربین مداربسته دام:

 

شکل و بدنه این دوربین گرد و مناسب مکان هایی است که زیر سقف امکان نصب دوربین دارند ( محیط داخلی مانند : راه پله و پاگرد ،داخل پارکینیگ ، سالن و نشیمن ، ورودی مسقف و …)  و از این طریق زاویه دید بسیار خوبی را به شما ارائه می دهد.از انواع این دوربین در فضای داخلی آپارتمان ، مطب ، دفتر اداری و … استفاده میشود.

دوربین مداربسته بولت:

 

شکل و بدنه این دوربین استوانه ای ، پایه دار و مناسب مکان هایی است روی دیوار امکان نصب دوربین دارند (محیط بیرونی مانند : حیاط و باغ ، خیابان و درب ورودی ، ورودی پارکینیگ و …) و از این طریق زاویه دید بسیار خوبی را به شما ارائه می دهد.

دوربین های پلاک خوان از انواع دوربین های بولت هستند.

دوربین های ۳۶۰ و ۱۸۰ درجه:

 

این دسته از دوربین های مداربسته که معروف به دوربین کودک هستند ، بدون نیاز به دستگاه و هارد نیاز شما را به ضبط تصاویر تا ۳ روز را بوسیله کارت حافظه برآورده میکنند.این محصول از طریق اتصال اتوماتیک به وای فای ، بسته به نوع کاربری و نیاز شما میتواند روی دیوار و یا سقف نصب و مورد استفاده قرار بگیرد.

 

دوربین های ۱۸۰ درجه مناسب استفاده روی میز وکمد و دیوار هستند تا تصویر ۱۸۰ درجه افقی را به شما نمایش دهند.

دوربین های ۳۶۰ درجه مناسب استفاده زیر سقف هستند و میتواند تصویر کلی از محیط مورد نظر شما را با امکان چرخش تصویر به شما ارائه دهند.

((برای مشاهده نمونه تصویر دوربین های ۳۶۰ درجه کلیک کنید.))

نکته :

میزان دید در شب ، قابلیت رویت پلاک خودرو ، زاویه دید ، جذب نور ، بدنه فلزی و ضد آب و … بر اساس محیط مورد نظر در انتخاب دوربین موثر هستند.

  • تمامی موارد فوق دسته بندی کلی دوربین های مداربسته می باشد و هر محیط نیاز متفاوتی دارد ، در صورت نیاز به مشاوره جهت انتخاب پکیج مناسب ، با ما در تماس باشید.

بر روی لینک زیر کلیک کنید

 

۱۳۹۷/۸/۲۰ ۱۳:۰۱:۵۴ ۱۶ تیر ۱۳۹۷|